فروش استثنایی روکش های کولر آبسال

نحوه خرید وارسال

شما مشتریان گرامی پس از انتخاب کالای مورد نظر خود با ما تماس گرفته و کالای خود را سفارش دهید، زمان مورد نظر خود را جهت تحویل کالا اعلام فرمایید تا با هماهنگی و رضایت شما کالا ارسال شود.

پرداخت وجه سفارش داده شده پس از تحویل کالا و در محل مشتری صورت خواهد گرفت. هم چنین می توانید با کارت بانکی خود هزینه کالا را توسط کارت خوان سیار در محل خود پرداخت فرمایید.

  1. در صورتی که خریدار تمایل به استفاده از خدمات ویژه ( مثل حمل کولر از درب منزل تا پشت بام ) را داشته باشد می بایست در هنگام تایید تلفنی سفارش آنرا ذکر نماید.توجه کنید که خدمات ویژه نظیر بالا بردن از طبقات به عهده خریدار می باشد.
  2. در صورتی که عیب یا مشکلی در هنگام تحویل کالا مشاهده شد کالای فوق بدون هیچ هزینه ای تعویض می گردد لذا بعد از تایید و امضا رسید در صورت بروز مشکلات احتمالی کالا شامل شرایط گارانتی می شود.
  3. نصب و راه اندازی کالا خریداری شده با هماهنگی خریدار با شماره قید شده در فاکتور (خدمات شرکت مورد نظر) انجام خواهد شد.

در غیر اینصورت می توانید هزینه کالا را به حسابهای زیر واریز فرمایید:

شماره کارت ملت :       2966-6030-3377-6104

شماره کارت پاسارگاد:   2389-4106-2910-5022

شماره کارت سپه :         9174-1319-1011-5892

     مشتریان عزیز توجه داشته باشند که حمل تمامی کولرهای, انرژی تهران فقط در شهر تهران به صورت رایگان می باشد و ارسال سفارش در مراکز استان و شهرستانها توسط باربری انجام می شود. کالای سفارش داده شده پس از واریز مبلغ سفارش ارسال خواهد شد . در صورتی که کالای درخواستی شما توسط باربری ارسال شود ، هزینه حمل از محل فروشگاه مبدا (تهران ) تا محل باربری درهمان شهر محاسبه شده است و هزینه حمل تا شهر شما بر عهده خود شما می باشد نشانی باربری در محل تحویل سفارش به اطلاع خریدار خواهد رسید. لذا پس از رسیدن سفارش,  خریدار می بایست جهت دریافت کالای خود به محل باربری مراجعه نماید . کالاهای سفارش داده شده در زمان ارسال صحیح و سالم تحویل باربری می گردد لذا پذیرش کالا به صورت سالم از باربری به عهده خریدار می باشد . 

کلیه هزینه ها طبق موارد گفته شده بر روی فاکتور خرید درج شده است (هزینه باربری در زمان تحویل مشخص و دریافت می گردد.)

 

با تشکر از حسن انتخاب شما خدمات فنی نوین

در حال بارگذاری ...